Skupština 2005.

Nakon tri godine djelovanja kluba dana 28.1.2005. održana je izvanredna izborna skupština PJK “Zagreb”. Postigli smo u tom periodu vrlo dobre rezultate, spomenimo samo 2004. godinu: imamo prvoplasiranu među ženama, drugi smo ekipno, i osvojili smo treće mjesto pojedinačno na DP u preletima – istina neuspjelom; ekipno smo prvaci države na DP u preciznom slijetanju i imamo drugo i petoplasiranog; prvi smo ekipno u Liga-kupu u preciznom slijetanju i osvojili smo prva tri mjesta; te smo osvojili drugo mjesto u XC prvenstvu. Veliki koji je bio dosadašnji predsjednik nije više u mogućnosti 100% se posvetiti radu u klubu zbog obiteljskih i poslovnih obaveza, pa je skupština kluba izabrala novog predsjednika – Vladu Snagu. Novi tajnik ostaje stari tajnik Boris.

Novi izvršni odbor sada čine: Sonja, Ratko, Ivek Badel, Boris i Vlado Snaga. U nadzornom odboru su Neno, DD Žagar i Mario Perković. Predstavljen je novi programa rada kluba za sljedeće dvije godine koji i dalje težište stavlja na sigurnost letenja, stalno usavršavanje pilota, što masovnije sudjelovanje na svim nacionalnim natjecanjima, organiziranje klupskih letačkih izleta na dobre terene, te svakako uživanje u letenju i druženju.

Autor: Vladimir Stipetić